رئیس دانشگاه شهید بهشتی: تحولات حوزه ICT به وجودآورنده چهره امروز جهان است

خط رند ۹۱۲: رئیس دانشگاه شهید بهشتی ضمن اشاره به انقلاب در حوزه ICT و تحولات در حوزه تلفن همراه و وایرلس طی ۴۰ سال اخیر، اظهار داشت: یكی از عوامل به وجود آورنده چهره كنونی كره زمین تغییرات در حوزه ICT است.
به گزارش خط رند ۹۱۲ به نقل از ایسنا، سید حسن صدوق در افتتاحیه دومین كنفرانس بین المللی مخابرات نوری بیسیم غرب آسیا (OWC) كه امروز در دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد، با اشاره به اینكه بعنوان یك “جغرافیدان” به اهمیت حوزه ICT در تغییر جهان واقف هستم، اظهار داشت: از میان عواملی كه چهره امروز جهان را به وجود آورده اند، پس از انقلاب در حمل و نقل، انقلاب در حوزه ICT و طی ۴۰ سال اخیر باز تحولات در حوزه تلفن همراه و وایرلس است.

وی تحولات فوق را تغییردهنده كره زمین و ارتباطات دانست و تصریح كرد: تغییرات به شكلی در تار و پود زندگی مردم در شهرها و روستاها نفوذ كرده كه امروزه هر شهروند در هر كجای زمین می تواند بوسیله تلفن همراه، با كل جهان ارتباط برقرار كند.

رئیس دانشگاه شهید بهشتی درانتها ضمن ابراز خرسندی از حضور دانشجویان دانشگاه شهید بهشتی و دانشمندان بین المللی در حوزه ICT در این كنفرانس، ابراز امیدواری كرد دومین كنفرانس بین المللی مخابرات نوری بیسیم غرب آسیا به میزبانی دانشگاه شهید بهشتی، به توسعه دانش در حوزه ICT كمك نماید.

منبع:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *