حضور شاتل موبایل در سیزدهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه

خط رند ۹۱۲: این نمایشگاه از هجدهم تا بیست و یکم خرداد ۱۴۰۰ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد که شاتل موبایل نیز در سالن ۳۸ با معرفی محصولات خود در آن حضور دارد. تعدادی از این محصولات و خدمات، برای نخستین بار در ایران از طرف شاتل موبایل ارائه شده اند.
به گزارش خط رند ۹۱۲ به نقل از ایسنا بنابر اعلام روابط عمومی شاتل، موبایل شاتل موبایل با حضور در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه، فناوری های جدید، راهکارها و محصولات سازمانی جدید خویش را به بازدیدکنندگان معرفی خواهد نمود.
شاتل موبایل اپراتور نسل جدید تلفن همراه کشور، برای نخستین بار در ایران از «سیم کارت هوشمند» رونمایی کرده است. سیمکارت هوشمند شاتل موبایل، با استفاده از زیرساخت فنی مبتنی بر هوش مصنوعی و قابلیت اتصال خودکار به بهینه ترین و با کیفیت ترین شبکه و آنتن موبایل موجود در هر منطقه، همیشه بهترین پوشش شبکه را انتخاب می کند.
یکی از راهکارهای جدید این اپراتور که در این نمایشگاه به بازدیدکنندگان معرفی خواهد شد، سیمکارت با برند اختصاصی سازمان ها و شرکت ها است. این راهکار امکانات تجاری جذابی همچون تبدیل نام شبکه به نام برند بدون احتیاج به زیرساخت فنی و شبکه، اپلیکیشن و پنل های اختصاصی مدیریت حساب سیمکارت، امکان تخصیص بسته های سازمانیِ شخصی سازی شده به سطوح مختلف کارکنان و تجهیزات و بسیاری خدمات دیگر در اختیار سازمان ها و شرکت ها قرار می دهد و در مدیریت هزینه های ارتباطی آنها بسیار مؤثر خواهد بود.
همچنین فناوری «موبایل کانکت» به عنوان جدید ترین تکنولوژی احراز هویت از راه سیمکارت، که برای نخستین بار در ایران، توسط شاتل موبایل و با همکاری پژوهشکده AICT دانشگاه صنعتی شریف عرضه شده است در این نمایشگاه معرفی خواهد شد. صاحبان کسب و کار می توانند با سرویس APN-VPN شاتل موبایل، به عنوان تنها راهکار سازمانی همگرای خدمات ثابت و سیار در این نمایشگاه آشنا گردند که امکان ارتباط درون سازمانی بدون وابستگی به اینترنت را از یک بستر امن فراهم می آورد.
علاقه مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد شبکه تلفن همراه شاتل موبایل با پوشش سراسری ۳G و ۴G/LTE با پیش شماره ۰۹۹۸ و کد یک، می توانند به وبسایت www.shatelmobile.ir رجوع کنند یا از راه شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ به صورت ۲۴ ساعته با کارشناسان فروش شاتل موبایل در ارتباط باشند.

منبع: