برنامه ای هوشمند برای آگاهی از سلامت خوراکی ها

خط رند ۹۱۲: اگر جزو آن دسته از افرادی هستید که به نوع خوراکی و رژیم غذایی خود حساسیت زیادی نشان می دهید، حتما از اپلیکیشن کد چک (Codecheck) استفاده کنید.
به گزارش خط رند ۹۱۲ به نقل از ایسنا، به نقل از وب سایت the star، کاربران می توانند اپلیکیشن کد چک (Codecheck) را از فروشگاه های آنلاین پلی استور و اپ استور دانلود کرده و از قابلیت های ویژه آن بهره مند شوند. این برنامه مفید و کاربردی که در هر دو پلتفرم سیستم های عامل اندروید و iOS موجود است، به کاربرانش این امکان را می دهد تا پیش از خرید خوراکی های مختلف، با اسکن کردن بارکد درج شده برروی محصول موردنظرشان به اطلاعات و ارزش های غذایی آن پی ببرند.

بسیاری از افراد که به رژیم غذایی خود اهمیت زیادی می دهند، قادر خواهند بود از سلامت محتویات و ارزش غذایی خوراکی موردنظر آگاهی یابند. بدین ترتیب، برنامه کد چک به کاربران یک علامت سبز یا قرمز نشان داده است که علامت سبز نشان دهنده ارزش بالای غذایی و سالم بودن محصول است و علامت قرمز به نشانه ارزش غذایی پایین آن است.

همچنین آن دسته از کاربرانی که از رژیم های غذایی خاص همچون گیاه خواری یا خام گیاه خواری پیروی می کنند، با استفاده از این اپلیکیشن قادر خواهند بود درصورت وجود محتویات گوشتی، لبنی و غیر گیاهی، از آن آگاه شوند.

همچنین این برنامه برای آن دسته از کاربرانی که آلرژی و حساسیت های غذایی خاصی به مواد غذایی حساسیت زا دارند، بسیار مفید و کاربردی است. به عنوان مثال، بعضی از افراد به باقالا حساسیت دارند و این امر در خیلی از موارد به مرگ آن ها منجر می گردد که این برنامه می تواند به آن ها کمک نماید هنگام خرید، از محتویات دقیق خوراکی موردنظر آگاه شوند.

یا برخی دیگر، به فلفل، ادویه جات تند و برخی دیگر از سبزیجات و صیفی جات، آلرژی های شدیدی دارند که می توانند با بهره مندی از قابلیت های هوشمندانه این اپلیکیشن از بروز بیماری و آلرژی های شدید جلوگیری بعمل بیاورند.

کاربران در صورت علاقمندی، قادر خواهند بود اپلیکیشن کد چک (Codecheck)را از فروشگاه های آنلاین و اینترنتی گوگل پلی استور و اپ استور اپل دانلود و نصب کنند.