در گروههای واتس اپ صوت بفرستید تا تبدیل به پیام متنی شود

خط رند ۹۱۲: واتس اپ نسخه جدیدی را برای کاربران آیفون منتشر نموده که به واسطه آن قادر خواهند بود با بهره گیری از دستیار صوتی سیری، برای گروههای واتس اپ پیام بفرستند.

به گزارش خط رند ۹۱۲ به نقل از ایسنا، به نقل از وب سایت phonearena، شرکت فیسبوک با در اختیار گرفتن و تصاحب شرکت واتس اپ در سال ۲۰۱۴، ۱۹ میلیارد دلار به دست آورد و از آن زمان تابحال هم با معرفی و افزودن قابلیت های جدید بدنبال جذب و حفظ طرفداران این پیام رسان محبوب بوده است.

بر اساس گزارش های رسمی انتشار یافته توسط واتس اپ، این اپلیکیشن پیام رسان دارای حدود ۱.۳ میلیارد کاربر در سراسر جهان است. این پیام رسان محبوب در ماه سپتامبر سال قبل ۲۰۱۷ میلادی به رکوردی بی سابقه در بین شبکه های اجتماعی دست یافت و آن هم جای دادن بیش از ۸۰۰ میلیون کاربر فعال در ماه بود.

اگر شما هم جز آن دسته از کاربران iOS اپلیکیشن پیام رسان واتس اپ هستید، نسخه به روزرسانی شده این اپلیکیشن به همراه قابلیت جدید و جذاب آن می تواند در تسهیل انجام کارهای روزمره شما کمک کرده و خبر بسیار خوشایندی برایتان محسوب شود چراکه تابحال کاربران قادر بودند تنها در چت و مکالمات خصوصی، از دستیار صوتی سیری Siri اپل استفاده کنند و پیام خویش را به صورت صوتی ارسال و تبدیل به پیام متنی کنند.

اما حالا واتس اپ با به روزرسانی و آپدیت نسخه iOS خود، به کاربران واتس اپی آیفون این امکان را می دهد تا در گروههای این پیام رسان هم بتوانند از دستیار صوتی سیری بهره مند شوند و در صورت داشتن مشغله و عدم توانایی در تایپ کردن و ارسال پیام های متنی، از این قابلیت جدید بهره برده و لذت ببرند.

البته لازم به ذکر است که در صورت استفاده از امکان ارسال دستور صوتی و تبدیل آن به پیام متنی در گروههای واتس اپ، دستیار صوتی سیری از شما تاییدیه ای در خصوص اطمینان از ارسال آن به گروه موردنظر می خواهد و پیام شما تنها در صورت تایید، به افراد و گروه مدنظر شما فرستاده خواهد شد.