گوشی تاشو تبلتی که در جیب جا می شود!

خط رند ۹۱۲: مدیرعامل سامسونگ موبایل، از اندازه بزرگ گوشیهای هوشمند تاشو و منعطف این شرکت اطلاع داد که نقش تبلتی را که در جیب کاربران جا می شود، را ایفا می کند.

به گزارش خط رند ۹۱۲ به نقل از ایسنا، به نقل از وب سایت phonearena، بیشتر از یک سال است که غول های تکنولوژی همچون سامسونگ از برنامه های خود برای معرفی و عرضه گوشیهای هوشمند تاشو و انعطاف پذیر اطلاع داده اند.

از آنجا که بازار گوشیهای هوشمند به مرحله اشباع رسیده و شرکت های سازنده هم با معرفی و افزودن قابلیت های جدید، دیگر نمی دانند برای جلب مشتریان بیشتر و رضایت طرفدارانشان باید چه کار کنند، به سمت گوشیهای هوشمند تاشو و منعطف روی آورده اند تا شاید بتواند بازار راکد و بی تلاطم را رونق ببخشد و تحولات قابل توجهی را برای کاربران و شرکت های تولیدکننده موبایل به ارمغان بیاورد.

حالا دی جی کوه – مدیر عامل بخش موبایل سامسونگ – اخیرا در مصاحبه و گفت وگویی که با گزارشگران داشته، اعلام نموده است پروژه گوشی تاشوی این شرکت در حقیقت یک تبلت انعطاف پذیر است تا کاربران آن بتوانند به هنگام قرار دادن تبلت در جیب و کیف خود، آنرا کوچک کنند.

پیشتر اخبار بسیاری در خصوص تلاش سامسونگ در معرفی و عرضه یک گوشی تاشو و انعطاف پذیر در ابتدای سال آینده ۲۰۱۹ میلادی انتشار یافته بود.

سامسونگ که در بخش تحقیق و توسعه (R&D) سرمایه گذاری های هنگفت و عظیمی را به فناوری تولید و طراحی گوشیهای تاشو و منعطف مختص کرده است، به نظر می آید که می خواهد از سایر شرکت های رقیب خود سبقت بگیرد و زودتر از آن ها این محصول را به بازارهای جهانی عرضه و معرفی نماید تا سهم بیش تری از فروش را از آن خود کند.

از دیگر برندهای تکنولوژی که تابحال اعلام نموده اند درصدد تولید، طراحی و عرضه گوشیهای تاشو و انعطاف پذیر هستند، می توان به شرکت های هواوی، زدتی ای و ال جی اشاره نمود.

حالا در حاشیه رویداد معرفی دو گوشی میان رده جدید گلکسی A۷ و گلکسی A۹، مدیرعامل سامسونگ موبایل به خصوصیت کاربردی این گوشیهای تاشو اشاره نمود تا شایعات و گزارش های در خصوص عرضه زودهنگام این محصول را بار دیگر تایید کند و نظر خیل عظیمی از کاربران و طرفداران این محصول جدید را به سمت و سوی خود جذب نماید.

وی در ادامه سخنانش اظهار داشت: کاربران قادر خواهند بود با استفاده از این گوشی تاشو در واقع با یک تیر دو نشان بزنند؛ و این بدان معناست که با خریداری و تهیه یک دستگاه گوشی هوشمند تاشو در واقع یک تبلت هم خریده اند و در صورت نیاز می توانند سایز آنرا کوچک یا بزرگ کنند. به عنوان مثال، پس از اتمام کار با اندازه تبلت آن، می توانند آنرا تا کرده و در جیب خود بگذارند.