بزرگترین مجموعه کامپیوتر های اپل به فروش می رسد بعلاوه تصاویر

خط رند ۹۱۲: یک تعمیرکار استرالیایی، مجموعه بزرگی از کامپیوتر های اپل را در وین به فروش گذاشته است.
به گزارش خط رند ۹۱۲ به نقل از ایسنا و به نقل از دیلی میل، یک تعمیرکار کامپیوتر اهل استرالیا باور دارد که بزرگترین مجموعه کامپیوتر های شرکت “اپل” را جمع آوری کرده است.
این مرد که “رونالد بروسکی” (Roland Borsky) نام دارد، کار خویش را در شرکت تعمیر کامپیوتر های اپل در سال ۱۹۸۰ در وین آغاز کرد و از آن زمان، حدودا ۱۱۰۰ کامپیوتر جمع آوری کرده که از تعداد کامپیوتر های موزه اپل در پراگ هم بیشتر است. بروسکی اعتقاد دارد که بزرگترین مجموعه خصوصی محصولات اپل را در اختیار دارد.

بروسکی روی دیوار دفتر خود، مجموعه ای از مانیتورهای قدیمی را قرار داده است. وی در این باره اظهار داشت: همان گونه که برخی افراد، مجموعه خودرو جمع آوری می کنند و خود در یک فضای کوچک ساکن هستند، من هم اتاق خویش را با این محصولات پر کرده ام. البته، خیلی از آنها را به انباری بیرون از شهر برده ام.

به نظر می آید موفقیت اپل، مشکلاتی برای کار “بروسکی” تولید کرده، در نتیجه او تصمیم ندارد کار خویش را ادامه بدهد.

با افتتاح اولین مرکز تعمیر اپل در وین، کار افرادی مانند “بروسکی” دچار مشکل شده است. قطعاتی که بروسکی در اختیار دارد، به سختی در ابزار جدیدتر اپل جای می گیرند؛ در نتیجه او نمی تواند به کار خود ادامه دهد. “بروسکی” امیدوار است که مجموعه اش زودتر به فروش برود و بتواند با کمک درآمد حاصل از فروش، قرض های خویش را پرداخت کند.

مجموعه کامپیوتر های “بروسکی”، هم اکنون در یک نمایشگاه موقت در وین به نمایش درآمده اند، اما او امیدوار است که به زودی، یک محل دائمی برای آنها پیدا کند.
اپل، هنوز نظری در این باره نداده است.