شیائومی در ۱۰ ماه بالغ بر ۱۰۰ میلیون گوشی فروخت!

خط رند ۹۱۲: شیائومی موفق شده است که امسال میلادی بالغ بر ۱۰۰ میلیون دستگاه گوشی هوشمند خویش را به فروش برساند.

به گزارش خط رند ۹۱۲ به نقل از ایسنا، از آنجائیکه شیائومی چهارمین تولیدکننده بزرگ محصولات تکنولوژی و گوشی در جهان به حساب می آید، حالا تازه ترین آمارهای انتشار یافته نشان داده است که به هدف یک ساله خود برای فروش ۱۰۰ میلیون دستگاه بسیار نزدیک شده، این در حالیست که دو ماه دیگر تا آخر سال جاری ۲۰۱۸ میلادی باقی مانده است.

چندی قبل بود که ونگ یانگ، معاون مدیرعامل شیائومی اعلام نمود با اینکه هنوز دو ماه تا آخر سال جاری میلادی باقی مانده است شیائومی به هدف خود نزدیک و نزدیک تر شده، ازاین رو قادر خواهد بود زودتر از موعد مقرر هدف فروش ۱۰۰ میلیون گوشی هوشمند در سال ۲۰۱۸ را محقق کند.

حالا جدیدترین گزارش های انتشار یافته از جانب این برند چینی نشان داده است که میزان فروش گوشیهای هوشمند شیائومی با گذشت تنها ۱۰ ماه از سال جاری میلادی، از مرز ۱۰۰ میلیون دستگاه گذر کرده است.

وب سایت gsmarena گزارش داده که حالا یکی از مقامات بلندپایه این شرکت اخیرا در پکن، پایتخت چین خاطرنشان کرده است این شرکت توانسته است عملکرد موفقیت آمیزی را برای خود به ثبت برساند و بسیار بیشتر از حد انتظارش گوشی فروخته است.

برخی دیگر از تحلیلگران بازار موبایل پیش بینی کرده اند با عنایت به نزدیک شدن به فصل تعطیلات و افزایش خرید محصولات فناوری به عنوان هدیه سال نو، شیائومی قادر خواهد بود حدود ۱۲۰ میلیون دستگاه گوشی هوشمند خویش را روانه بازار کرده و به فروش برساند.

آنچنان که به نظر می آید این شرکت چینی علاوه بر اینکه در جنگ تجاری میان ایالات متحده و چین و همینطور افترا جاسوسی دونالد ترامپ کم نیاورده بلکه موفقیت های بسیاری را برای تاریخچه و سابقه خود به ارمغان آورده و تمرکز خویش را بر روی تمامی بازارهای جهان گذاشته است.

پیشتر موسسه تحقیقاتی کانتار برآورد کرده بود ورود شیائومی به بازار اروپا بطور قطع می تواند گام بزرگی برای موفقیت این شرکت چینی در قبضه بازارهای جهانی به شمار بیاید.