در دانشگاه صنعتی امیرکبیر محقق می شود؛ اعطای جایزه ملی به واحدهای صنعتی، انتخاب ۳ استارت آپ موفق

به گزارش خط رند ۹۱۲ مراسم اعطای جایزه ملی لجستیک و زنجیره تامین با هدف هدایت واحدهای صنعتی کشور در راه تعالی در مهرماه سال آینده برگزار می گردد.

به گزارش خط رند ۹۱۲ به نقل از دانشگاه صنعتی امیرکبیر، جایزه ملی لجستیک و زنجیره تامین با هدف تشویق و هدایت واحدهای صنعتی و خدماتی کشور در جهت حرکت در راه تعالی فعالیت‏های لجستیک و زنجیره تأمین، فرهنگ‏سازی و تولید درک و آگاهی لازم از اهمیت و ارزش‏های نهفته در کارآمدی در لجستیک و زنجیره تامین در بنگاه‏ها و سازمان‏ها، تدوین استاندارد ها و ارتقای کمی و کیفی طرح های حوزه لجستیک و زنجیره تامین، قدردانی و تشویق بنگاه‏ها و تدوین شاخص ها و استانداردهای لجستیکی جهت پاسخ گویی به الزامات ملی و بین المللی از جانب دانشگاه صنعتی امیرکبیر در مهرماه سال ۱۳۹۸ برگزار می گردد.
این جایزه دارای بخش های نمایشگاهی، جشنواره استارتاپ، همایش ملی لجستیک و زنجیره تامین و جایزه ملی لجستیک و زنجیره تامین می گردد.
تندیس های بلورین، سمین و زرین، تقدیر نامه و گواهینامه سطوح جوایز این جایزه است. سازمان هایی که به هر یک از سطوح دست یابند می توانند به مدت ۲ سال از نشان این جایزه در تبلیغات خود استفاده کنند.
در بخش جشنواره استارت اپ این جایزه هم علاوه بر آنکه ۳ استارتاپ برگزیده انتخاب می شود، امکان معرفی این شرکت های نوپا برای جذب سرمایه فراهم خواهد شد.
نمایشگاه تخصصی لجستیک و زنجیره تامین در حاشیه مراسم این جایزه برگزار خواهد. در این نمایشگاه از آخرین دستاوردهای لجستیکی نهادها و شرکت های ملی و بین المللی رونمایی خواهد شد. بررسی و انتخاب شرکت ها و نهادهای مذکور توسط کارگروه های مربوط صورت خواهد پذیرفت.
برای برگزیدگان جایزه بسته های حمایتی اعطا می گردد. بر این اساس بسته حمایتی طلایی شامل حمایت ۹۰۰ میلیون ریالی، بسته حمایتی نقره ای شامل حمایت مالی ۶۰۰ میلیون ریالی و بسته حمایتی نقره ای شامل حمایت مالی ۴۰۰ میلیون ریالی می گردد.
محل برگزاری این نمایشگاه در محل دائمی نمایشگاه صنعتی امیرکبیر خواهد بود. به منظور توسعه حوزه لجستیک این دانشگاه مبادرت به برگزاری مقطع کارشناسی ارشد لجستیک و زنجیره تأمین و همینطور راه اندازی آزمایشگاهی در این حوزه کرده است علاوه بر آن رساله های مرتبط در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا در مورد مدلهای تعالی زنجیره تأمین اجرایی شده است.