معرفی دو تلویزیون ۸K و ۴K جدید توسط سونی

خط رند ۹۱۲: شرکت سونی در جریان نمایشگاه CES۲۰۱۹ لاس وگاس از دو تلویزیون جدید با فناوری ۸K و ۴K به ترتیب با پنل های ال سی دی و اولد رونمایی نمود.

به گزارش خط رند ۹۱۲ به نقل از ایسنا، نمایشگاه علم و فناوریCES ۲۰۱۹ مقرر است در ۸ تا ۱۱ ژانویه سال جاری میلادی در شهر لاس وگاس ایالات متحده آمریکا برگزار گردد که میزبان شرکت های بزرگ و غول های تکنولوژی متعددی در جهان خواهد بود تا از جدیدترین محصولات خود رونمایی و پرده برداری کنند.

بر اساس گزارش وب سایت the verge، سونی که یکی از بزرگترین شرکت های تولیدکننده تلویزیون در جهان به حساب می آید، حالا به نظر می آید می خواهد یکی از پررنگ ترین بازیگران در نمایشگاه علم و فناوری CES۲۰۱۹ باشد تا همانند همیشه فناوری های به روز و پیشرفته خودرا در عرصه ساخت و تولید تلویزیون های هوشمند با کیفیت وضوح بالا به رخ سایر شرکت های فعال در حوزه تکنولوژی بکشاند.

در این دو تلویزیون جدید از تراشه پردازنده تصویر ایکس وان اولتیمیت بهره گیری شده است که از الگوریتم خاص و منحصر بفردی برای نمایش بهتر تصویر با کیفیت وضوح ۸K استفاده شده است تا تصاویر واقعی تر و بهتر از حالت معمولی نمایش داده شوند.