باتری گوشیهای تاشو ضعیف تر از حد انتظار !

به گزارش خط رند ۹۱۲ خیلی از کارشناسان و تحلیلگران براورد و اعلام نموده اند که احیانا اولین نسل از گوشیهای هوشمند تاشو و انعطاف پذیر حرف چندانی برای گفتن نخواهند داشت.

به گزارش خط رند ۹۱۲ به نقل از ایسنا، حدود یک سال است که غول های تکنولوژی همچون سامسونگ از برنامه های خود برای معرفی و عرضه گوشیهای هوشمند تاشو و انعظاف پذیر اطلاع داده اند.

از آنجایی که بازار گوشیهای هوشمند به مرحله اشباع رسیده و شرکت های سازنده هم با معرفی و افزودن قابلیت های جدید، دیگر نمی دانند که برای جلب مشتریان بیشتر و رضایت طرفدارانشان باید چه کار کنند، به سمت گوشیهای هوشمند تاشو و منعطف روی آورده اند تا شاید بتواند بازار راکد و بی تلاطم را رونق بخشد و تحولات عظیم و قابل توجهی را برای کاربران و شرکت های تولیدکننده موبایل به ارمغان بیاورد.

گزارش هایی که در رسانه های مختلف انتشار یافته است نشان داده است که سامسونگ و برخی دیگر از شرکت های تولیدکننده موبایل قصد دارند در نیمه دوم سال ۲۰۱۹ میلادی از گوشی هوشمند با صفحه نمایش تاشو و منعطف خود رونمایی کند، اما حالا کارشناسان بر این باورند که این محصول به مراتب ضعیف تر از آن چیزی خواهد بود که بازارهای جهانی تصور و پیش بینی کرده اند.

بر اساس گزارش وب سایت phonearena، این کارشناسان و تحلیلگران براورد و اعلام نموده اند که گوشی هوشمند تاشوی سامسونگ که تحت عنوان گلکسی اف مقرر است راهی بازارهای جهانی موبایل شود، از ظرفیت باتری چندان بالا و قابل توجهی برخوردار نخواهد بود.

منبع جدیدی اخیرا تاکید و اعلام نموده است که این دستگاه از دو باتری جداگانه با ظرفیت های ۲۲۰۰ میلی آمپر ساعتی بهره می برد که در نتیجه مجموع آن بالغ بر ۴۴۰۰ میلی آمپر ساعت بیشتر نخواهد شد که برای نمایشگر بزرگ و قابل توجه ۷.۳ اینچی گلکسی اف ظرفیت باتری کمی به شمار خواهد رفت و کاربران آن با مشکل کمبود قابلیت شارژدهی مواجه خواهند شد.

قیمت این محصول حدود ۱۸۰۰ دلار تخمین زده است که به قول خیلی از منابع آگاه، در نیمه دوم سال ۲۰۱۹ میلادی به صورت محدود در دسترس کاربران و علاقمندان قرار خواهد گرفت.