با قدرت ۴۷۰ اسب بخار؛ موتورسیکلت پرنده با موفقیت پرواز کرد

خط رند ۹۱۲: شرکت لازارت که سال قبل از تولید موتورسیکلت پرنده آگاهی داده بود، با انتشار یک ویدئوی جدید از آزمایش موفق آن آگاهی داد.
دریافت ۱۰ MB به گزارش خط رند ۹۱۲ به نقل از نیواطلس، این شرکت فرانسوی اعلام نموده که موتورسیکلت پرنده جدید این شرکت دارای یک موتور مازراتی با قدرت ۴۷۰ اسب بخار است.توربین جت JetCat این موتورسیکلت پرنده باز با سرعت ۹۶ هزار دور در دقیقه به دور خود می چرخد تا توانایی کافی را برای پرواز در دستگاه LM-۸۴۷ به وجود آورد. ۴ پره هیدرولیک در زیر این موتورسیکلت حرکت افقی سریع آن به سمت آسمان را ممکن می کند.
امکان افزودن دو موتور اضافی جت باز در کنار شاسی وسط این موتورسیکلت پرنده وجود دارد که به تقسیم وزن آن کمک می نماید. این موتور هم می تواند با استفاده از پره های دایره ای شکل خود بر روی زمین حرکت نماید و هم در صورت تشدید ترافیک در جاده با فشردن یک دکمه از حالت موتورسیکلت زمینی به حالت پرواز تغییر وضعیت دهد و در عرض ۶۰ ثانیه برای حرکت در آسمان آماده شود.وزن کلی این موتورسیکلت ۲۴۰ کیلوگرم بوده و مقرر است در ماه اکتبر در نمایشگاه جیتکس دوبی در معرض دید علاقمندان قرار بگیرد.قیمت پیش خرید این موتورسیکلت پرنده در حدود ۵۶۰ هزار دلار اعلام شده است. البته تا آن زمان امکان تغییر در طراحی موتورسیکلت مذکور وجود دارد.