بزرگترین سازنده موبایل در جهان کدام شرکت خواهد بود؟

خط رند ۹۱۲: یکی از مقامات سامسونگ اخیرا خاطرنشان کرده است که تا ۱۰ سال آینده هیچ شرکتی در جهان قادر نخواهد بود جای سامسونگ را بعنوان بزرگترین تولید کننده و عرضه کننده گوشیهای هوشمند بگیرد.
به گزارش خط رند ۹۱۲ به نقل از ایسنا، دی جی کو، مدیر بخش موبایل شرکت سامسونگ اخیراً اعلام نموده است که سامسونگ همانطور که تا کنون توانسته است از تمامی شرکت های تکنولوژی فعال در عرصه تولید موبایل سبقت بگیرد و گوی رقابت را از آنها برباید، در یک دهه آینده باز با همین روند به پیش خواهد رفت و عنوان بزرگترین تولید و عرضه کننده موبایل در جهان را به خود اختصاص خواهد داد.
در سال های اخیر رقابت تنگاتنگی میان شرکت های فعال در عرصه تولید موبایل همچون سامسونگ، هواوی، اپل و سایر شرکت ها درگرفته است که تا کنون سامسونگ برای چند سال متوالی توانسته است عنوان اولین را به خود اختصاص دهد و هواوی با اپل همچنان برای جایگاه های دوم و سوم می جنگند که البته هوآوی بارها اعلام نموده که در صدد است به بزرگترین تولید کننده موبایل در جهان تبدیل گردد و جایگاه نخست سامسونگ را از آن بگیرد. اما آمارها با وجود تلاش هواوی برای اختصاص سهم بیشتر، نشان داده است که سامسونگ همچنان سردمدار بازارهای جهانی موبایل است.
جالب اینجاست که این اولین باری است که یکی از مقامات رسمی شرکت سامسونگ نسبت به تلاش و بیانیه های هواوی برای اختصاص سهم بیشتری از بازارهای جهانی و گرفتن جایگاه نخست سامسونگ واکنش نشان داده است.
طبق گزارش وب سایت gsm arena، دیجی کوه که مدیر بخش موبایل این شرکت کره ای فعالیت می کند، اخیراً عنوان کرده است که این شرکت کره ای طی یک دهه آینده باز همچنان با بهره گیری از برترین و پیشرفته ترین تکنولوژی های روز، اتخاذ سیاست های درست و همین طور در نظر گرفتن تنوع سلایق کاربران مختلف در سراسر جهان، گوشیهای مدرن، پیشرفته و متنوعی را به بازارهای جهانی عرضه خواهدنمود و همچنان در رتبه نخست بزرگترین تولید کننده موبایل در جهان باقی خواهد ماند.
در واقع می توان اظهار داشت که این بدان معناست احتمال از دست رفتن جایگاه فعلی سامسونگ در بازار موبایل از نظر مقامات سامسونگ بسیار ضعیف است و متخصصان و مهندسان فعال در این شرکت بزرگ کره ای به سختی در تلاشند تا با ایجاد نوآوری های جدید وی در بهبود محصولات خود تمرکز بیشتری بر روی حفظ جایگاه برتر و نخست خود در جهان داشته باشند.