ناگفته های قاب گوشی درباره شخصیت کاربران!

به گزارش خط رند ۹۱۲ نتایج تحقیقات جدید نشان داده است خیلی از کاربرانی که برای گوشیهای هوشمند خود قاب نمی خرند، تلاش دارند نشان بدهند که پولدارند این در حالیست که روانشناسان نظر دیگری در این مورد دارند.
به گزارش خط رند ۹۱۲ به نقل از ایسنا، خیلی از کاربران گوشیهای هوشمند تمایل دارند نخستین کاری که پس از خریداری موبایل انجام می دهند، یک قاب و کیس مناسب برای آن تهیه کنند تا علاوه بر افزودن جوانب زیبایی شناسی، باعث افزایش ایمنی گوشی خود هم شوند.
حالا تازه ترین گزارش های انتشار یافته در وب سایت زد دی نت که نتایج تحقیقات و نظرسنجی های کارشناسان و روانشناسان فعال در حوزه های مربوطه بوده است، نشان داده است آن دسته از کاربرانی که علاقه ای به انداختن یک قاب یا کیس برای گوشی خود ندارند، معمولاً از لحاظ مالی نسبت به سایر کاربران ثروتمندتر بوده و بنابراین هم قصد دارند با استفاده نکردن از قاب گوشی، برتری نسبی خویش را به سایرین نمایش بدهند و مدعی شوند که در صورت ضربه خوردن به دستگاه، گرفتار نگرانی نخواهند شد و آنقدر استطاعت مالی دارند که بلافاصله آنرا با یک دستگاه جدید جایگزین کنند.
این در حالیست که برخی دیگر از روانشناسان با انجام تحقیقات گسترده اعتقاد دارند که استفاده نکردن از قاب گوشی می تواند نشان دهنده سبک زندگی و طرز فکر افراد باشد. به عبارتی دیگر، کاربرانی که از قاب برای گوشیهای خود استفاده نمی کنند، طرز تفکر و نگرش آنها به زندگی بگونه ای است که می خواهند تنها از لحظه حال لذت ببرند و توجهی به اتفاقات و پیشامدهای احتمالی آینده نمی کنند.
اما نظرسنجی های گوناگونی که در کشورهای مختلف جهان صورت گرفته است از آن حکایت می کند که خیل عظیمی از کاربران بویژه کاربران خانم، تنها به علل زیبایی شناسی و ایجاد تنوع و همینطور ست کردن با لباس خود و نمایش به روز بودن خود، از قاب گوشی استفاده می نمایند.