۴۰ درصد تخفیف محصولات مکتب خونه برای شاتل موبایلی ها

به گزارش خط رند ۹۱۲ شاتل موبایلی ها به مدت یکسال از ۴۰ درصد تخفیف سرویس آموزش آنلاین خوش نام «مکتب خونه» بهره مند می شوند.
به گزارش خط رند ۹۱۲ به نقل از ایسنا، بنابر اعلام روابط عمومی شاتل موبایل، این اپراتور نسل جدید تلفن همراه با پیش شماره ی منحصربه فرد ۰۹۹۸ و پوشش سراسری ۳G و ۴G، امکان استفاده از کلیه ی دوره های آموزشی اپلیکیشن «مکتب خونه» را به مدت یکسال و با ۴۰% تخفیف برای تمامی مشترکین سیمکارت های خود فراهم نموده است.
کد تخفیف خرید دوره های مذکور از راه پیامک برای مشترکین ارسال می شود و شاتل موبایلی های علاقمند به دوره های آموزش دیجیتال می توانند این کد را در مرحله پرداخت محصولات وارد کرده و از ۴۰ درصد تخفیف بهره مند شوند.
«مکتب خونه» بزرگ ترین رسانه دیجیتال آموزش مجازی ایران، بیشتر از ۶ سال است که در حوزه عرضه آموزش با کیفیت بالا در چارچوب دو گروه اصلی دوره های مکتب پلاس و دروس دانشگاهی برای ایرانی ها و فارسی زبانان سراسر دنیا فعالیت می کند.
متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولات مکتب خونه، انتخاب شماره و خرید سیمکارت شاتل با پوشش سراسری ۳G و ۴G و پیش شماره ۰۹۹۸ با کد یک، می توانند به وب سایت شاتل موبایل به نشانیwww.shatelmobile.ir رجوع کنند و یا از راه شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ به صورت ۲۴ ساعته با کارشناسان پشتیبانی شاتل موبایل تماس بگیرند.

درباره شاتل موبایل
شرکت توسعه ارتباطات همراه شاتل (شاتل موبایل) بعنوان شبکه همراه گروه شرکت های شاتل، در سال ۱۳۹۴ و با هدف تمرکز روی نسل های جدید خدمات ارتباطی بیسیم مبتنی بر شبکه های تلفن همراه، TD-LTE و Wi-Fi عمومی تاسیس شد، این شرکت در اسفند ۱۳۹۵ موفق به دریافت “پروانه نوع اول اپراتور مجازی تلفن همراه” (Full MVNO) از جانب سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات بعنوان نسل جدید اپراتورهای تلفن همراه کشور شد و در کمتر از ۶ ماه بعد از صدور این پروانه، موفق به راه اندازی تجاری اولین شبکه کامل تلفن همراه نسل جدید کشور با نام تجاری “شاتل موبایل” شد.
شاتل موبایل خدمات ارتباطی همگرای ثابت و سیار بر پایه اینترنت را به صورت یکپارچه به عنوان نسل جدید اپراتورهای تلفن همراه به مشترکین خود با پیش شماره ۰۹۹۸ و کد ۱ در سراسر کشور عرضه می کند.