تختخواب هوشمند برای تماشای تلویزیون طراحی شد

به گزارش خط رند ۹۱۲ یک طراح ایتالیایی تختخوابی هوشمند مجهز به یک نمایشگر و پرژکتور طراحی نموده تا کاربر بتواند به راحتی تلویزیون تماشا کند. چارچوب این تختخواب هوشمند است و می تواند خواب کاربر رار صد کند.
به گزارش خط رند ۹۱۲ به نقل از دیلی میل، یک معمار تختخواب نوینی طراحی نموده که مجهز به یک پروژکتور ۴K، نمایشگر ۷۰ اینچی و یک اپلیکیشن مخصوص است که به صاحب آن اجازه می دهد تلویزیون تماشا کند.
فابیو وینلا این تختخواب را برای برند ایتالیاییHi-Interiors طراحی نموده است. تختخواب مذکور HiBed نام دارد و با هدف ترکیب استراحت، فناوری و سرگرمی عرضه شده است.
چارچوب این تختخواب دارای اپلیکیشن خاص خود است که مانند یک دکل عمل می کند و همینطور مجهز به بلندگو است. هرچند قیمت رسمی تختخواب اعلام نشده اما نسخه مشابه آن حدود ۳۳ هزار پوند قیمت گذاری شده است. این تختخواب همینطور الگوهای خواب و وزن کاربر را رصدو حفظ می نماید. علاوه برآن قابلیت کنترل دمای اتاق، کیفیت هوا و میزان سروصدا را هم دارد.
در کنار این موارد سیستم نورپردازی که در این تختخواب نصب می شود، قابل تنظیم است و می توان آنرا برای مطالعه، اخطار برای بیدار شدن از خواب استفاده نمود. به قول «جیانی تالاریکو» یکی از موسسان استارت آپ Hi-Interiors این تختخواب مزایایی هم دارد و می تواند وضعیت تنفس فرد و همینطور خواب او را رصد و اطلاعات به دست آمده را در اختیار پزشک قرار دهد.