کنفرانس توسعه فناوری نانو در صنعت برق و انرژی برگزار می گردد

خط رند ۹۱۲: هفتمین کنفرانس فناوری نانو در صنعت برق و انرژی با هدف معرفی و گسترش این فناوری نوین در صنعت برق کشور انجام خواهد شد.

به گزارش خط رند ۹۱۲ به نقل از ستاد توسعه فناوری نانو، کنفرانس فناوری نانو در صنعت برق و انرژی توسط مرکز توسعه فناوری نانو پژوهشگاه نیرو با هدف معرفی و گسترش این فناوری نوین در صنعت برق کشور طی شش دوره فعالیت، بعنوان گردهمایی بزرگ اساتید، متخصصان، فناوران و دانشجویان فعال در مراکز تحقیقاتی، دانشگاه ها، صنایع و شرکت های دانش بنیان فرصت بسیار مناسبی را جهت ارائه آخرین تحقیقات، دستاوردها و محصولات با محوریت نانوفناوری مورد استفاده در صنعت برق فراهم آورده است.
این کنفرانس در تاریخ ۲۷ آبان الی ۲۹ آبان ماه ۱۳۹۸ همزمان با سی و چهارمین کنفرانس بین المللی برق با حضور گسترده فعالان و صاحب نظران حوزه نانو، برق و انرژی سبب گسترش هرچه بیشتر استفاده از تکنولوژی های جدید و خصوصاً نانوفناوری بعنوان راهکاری ضروری و جدی جهت پیشرفت و اعتلای صنعت برق کشور خواهد شد.
«استفاده از فناوری نانو در مواد و تجهیزات نیروگاه ها»، « استفاده از فناوری نانو در مواد و تجهیزات خط و پست»، « استفاده از فناوری نانو در انرژی های تجدیدپذیر و محیط زیست» از محورهای این کنفرانس به شمار می روند.
آخرین فرصت ارسال مقالات ۷ مهر و آخرین مهلت برای ثبت نام ۷ آبان ماه ۹۸ است.

منبع: