رویدادی برای تولید اپلیکیشن در حوزه کودک و نوجوان، آخرین مهلت ارسال طرح اولیه

خط رند ۹۱۲: آخرین مهلت ثبت نام و ارسال طرح اولیه جهت شرکت در مرحله سوم مسابقات برنامه نویسی ˮتیم کاپˮ دانشگاه صنعتی شریف اعلام گردید.
به گزارش خط رند ۹۱۲ به نقل از ایسنا، دانشگاه صنعتی شریف در چارچوب رویدادهای ماراتون برنامه نویسی موبایل کشور در حال برگزاری دوره سوم مسابقات “تیم کاپ” است و شرکت کنندگان برای ثبت نام و ارسال طرح اولیه خود فقط تا ۳۰ مهر ماه فرصت دارند تا از جوایز ویژه دوره سوم بهرمند شوند.
“تیم کاپ” یک مسابقه برنامه نویسی آندروید است با هدف تولید اپلیکیشن در “حوزه کودک و نوجوان” و برنامه نویسان در هر سطحی می توانند در این رویداد شرکت نمایند.
شرکت کنندگان بعد از ثبت نام و معرفی طرح و ایده خود و در صورت دریافت تاییدیه هیات داوران در یک بازه زمانی ۳۰ روزه باید به آماده سازی و ارسال طرح اولیه خود بپردازند. نفرات و تیم های برتری که محصول اولیه آنها مورد تایید هیات داوران قرار گیرد، موفق به دریافت جایزه فاز اول شده و سپس وارد مرحله توسعه و تجاری سازی محصول اولیه خود خواهند شد که از جوایز ویژه و بسته های حمایتی این فاز بهره مند خواهند شد. مهمترین شاخصهای ارزیابی، جذابیت طرح / کاربری بودن آن/ قابلیت توسعه، تجاری سازی و داشتن روش های درآمدزایی/اندازه بازار/معقول بودن زمان اجرای آن از نظر فنی خواهد بود.
جوایز رویداد در چارچوب جوایز گوناگون نقدی و بسته های حمایتی جهت تجاری سازی محصول ارائه خواهد شد.

۳۰ میلیون تومان
۵۰ میلیون تومان
دستیابی به تعداد مخاطب تعیین شده
اجباری
برند مشترک

منبع: