اعضای جدید هیأت مدیره همراه اول معارفه شدند

به گزارش خط رند ۹۱۲ طی مراسمی اعضای جدید هیأت مدیره همراه اول معارفه شدند و رئیس هیات مدیره مشخص شد.
به گزارش خط رند ۹۱۲ به نقل از ایسنا، بنابر اعلام همراه اول، در مراسمی در برج همراه آقایان محمدسعید سرافراز و محمود کمانی بعنوان اعضای جدید هیأت مدیره اپراتور اول معارفه شدند و علی بقایی بعنوان رئیس هیات مدیره و محمود کمانی بعنوان نایب رییس هیات مدیره انتخاب شدند.
بقایی که برپایه انتخاب اعضای هیات مدیره به ریاست هیات مدیره شرکت ارتباطات سیار ایران انتخاب شد دکترای مدیریت مالی از دانشگاه تهران دارد و قبل از این نایب رییس هیات مدیره همراه اول بود و سوابقی چون عضویت در هیات مدیره بانک کارآفرین، نایب رئیسی هیات مدیره شرکت مخابرات ایران، مدیرعاملی و عضویت هیات مدیره گروه اقتصادی تدبیر، عضویت در هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری تدبیر و… را در کارنامه خود دارد.
سرافراز قبل از این مشاور مدیرعامل شرکت همراه اول بوده و در سوابق وی مواردی همچون مدیریت باشگاه نوآوری و فناوری دانشگاه شریف، مدیرعاملی شتاب دهنده «راه روشن» دیده می شود.
وی دارنده مدال طلای المپیاد ریاضی و دکترای مهندسی برق دانشگاه صنعتی شریف است.
همینطور در سوابق و رزومه کمانی مواردی همچون مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی، معاون سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران، مدیرعامل شرکت تحقیق و تولید وسایل الکترونیک (تکتا) و مدیرکل ارتباطات زمینی و ماهواره ای صدا و سیما دیده می شود.
انتهای رپرتاژ آگهی