چه خبر از نمایشگاه علم و فناوری CES ۲۰۲۰ ؟

خط رند ۹۱۲: نمایشگاه علم و فناوری CES ۲۰۲۰ همواره یکی از بزرگترین و مهم ترین رویدادهای حوزه فناوری در جهان به حساب می آید.
به گزارش خط رند ۹۱۲ به نقل از ایسنا، بر مبنای اخبار و گزارش های انتشار یافته از جانب رسانه های خبری، نمایشگاه علم و فناوری CES ۲۰۲۰ مقرر است در شهر لاس وگاس آمریکا از تاریخ ۶ ژانویه سال آینده میلادی شروع به کار کند و تا ۱۰ ژانویه هم ادامه داشته باشد.
نمایشگاه علم و فناوری CES که هرساله در زمستان برگزار می شود، نظر و توجه خیل عظیمی از کاربران و علاقمندان به محصولات تکنولوژی را به سمت و سوی خود جلب می کند و همواره میزبان شرکت های تکنولوژی و تولیدکنندگان گوشیهای هوشمند و سایر دستگاههای الکترونیکی است تا از جدیدترین دستاوردها و محصولات خود رونمایی کنند و بدین ترتیب سهم بیشتری را به هنگام عرضه به بازار به خود اختصاص دهند.
نام این نمایشگاه هم کلمه اختصاری عبارت Consumer Electronics Show به معنای نمایشگاه محصولات الکترونیکی برای مصرف کنندگان است.
طبق وب سایت digitaltrends، همچون شرکت های بزرگ تکنولوژی که تابحال از برنامه های خود برای رونمایی و پرده برداری از محصولات خود در جریان برگزاری نمایشگاه CES ۲۰۲۰ سخن گفته اند، می توان به شرکت های زیر اشاره کرد:
اینتل ال جی AMD انویدیا سامسونگ سونی تی سی ال کوالکام