لوگوی گوگل به مناسبت روز جهانی زن تغییر نمود

به گزارش خط رند ۹۱۲ امروز گوگل لوگوی خویش را به مناسبت ˮروز جهانی زنˮ تغییر داد.
به گزارش خط رند ۹۱۲ به نقل از ایسنا، روز جهانی زنان بزرگداشتی است که هر ساله در روز ۸ مارس برابر با ۱۸ اسفند برگزار می گردد و نقطه کانونی در جنبش حقوق بانوان است. گوگل هم با تغییر لوگو این روز پرارزش را گرامی داشت و با استفاده از این ابتکار جالب خود سبب می شود کاربران با باز کردن صفحه گوگل، لبخند بزنند و دریابند که دنیا با ورود زنان مکان بهتری است.
در عکسی که گوگل برای گرامیداشت این روز برگزیده، می توان تمامی زنان از نقاط مختلف جهان با نژادهای مختلف را مشاهده کرد که دست در دست هم کنار هم ایستاده اند.
در این عکس زنان در سه ردیف مختلف ایستاده اند ک این مورد هم خودش به تنهایی داستانی در بر دارد. خانمهایی که در ردیف اول قرار دارند و تصویر آن سیاه و سفید است؛ چونکه آنها زنانی هستند که در دهه ۱۸۰۰ تا ۱۹۳۰ زندگی می کرده اند. ردیف دوم زنان را دهه ۱۹۵۰ تا ۱۹۸۰ را نشان داده است. ردیف سوم و آخر نماد زنان از دهه ۱۹۹۰ تا به امروز است.
زنان در سراسر جهان با وجود تمام مشکلات و چالش هایی که دارند، اما دست از رؤیاها و اهداف خود نمی کشند و برای مفید بودن و داشتن فردایی درخشان تلاش می کنند. در بین تمام زنان جهان، زن هایی بودند و هستند که با تمام سختی هایی که مواجهند، گام های خویش را محکم و نیرومند برمی دارند و با تمام قوا برای اثبات جمله “ما زنان می توانیم” تلاش می کنند.