سامانه ضدعفونی گوشیهای سامسونگ آمد

خط رند ۹۱۲: سامسونگ بمنظور جلوگیری از گسترش ویروس کرونا اعلام نموده که با بهره گیری از سرویس جدید Galaxy Sanitizing، گوشیهای گلکسی را در خیلی از کشورهای جهان به صورت رایگان ضدعفونی خواهدنمود.
به گزارش خط رند ۹۱۲ به نقل از ایسنا، همزمان با شیوع گسترده ویروس کرونا در خیلی از کشورهای جهان، شرکت های تکنولوژی نیز همچون بسیاری دیگر از دست اندرکاران فعال در صنایع مختلف اهتمام دارند با بهره گیری از جدیدترین نوآوری و فناوری های خود، زنجیره انتقال و شیوع این ویروس خطرناک را قطع کرده و احتمال انتشار آنرا به صفر برسانند.
حالا اخیرا شرکت سامسونگ بعنوان بزرگترین تولیدکننده گوشیهای هوشمند در جهان اعلام نموده که با بهره گیری از سرویس جدید Galaxy Sanitizing Service گوشیهای هوشمند گلکسی را در ۱۹ کشور جهان به صورت رایگان پاک و ضدعفونی خواهدنمود.
گفته می شود این سرویس در مراکز و نمایندگی های رسمی سامسونگ ارائه خواهد شد و انتظار می رود تا اطلاع ثانوی به صورت رایگان به کاربران سرویس دهی و خدمات رسانی کند.
طبق گزارش وب سایت SlashGear، بهره گیری از این سرویس به کاربران گوشیهای هوشمند سامسونگ این امکان را می دهد بدون استفاده از هیچ گونه مواد شیمیایی تنها با استفاده از نور فرابنفش UV-C light گوشیهای خودرا تمیز و ضد عفونی کنند.
همین طور گفته می شود علاوه بر کاربران گوشیهای سامسونگ، سایر کاربرانی که از ساعتهای هوشمند گلکسی واچ یا گوشیهای هدفون گلکسی بادز استفاده می نمایند، نیز قادر خواهند بود از این سرویس بهره مند شوند.
همچون کشورهایی که سرویس رایگان سامسونگ در آنها به کاربران خدمات رسانی می کند میتوان به آرژانتین، شیلی، کرواسی، ایالات متحده آمریکا، اوکراین، ویتنام، اسپانیا، سوئد، روسیه، پرو، پاکستان، نروژ، نیوزلند، مالزی، ژاپن، کره جنوبی، فنلاند و دانمارک اشاره نمود.
برمبنای گزارشی که در وب سایت رسمی سامسونگ آمده است، این شرکت کره ای می خواهد به زودی سرویس مذکور را در سایر کشورها نیز همچون استرالیا، اتریش، کانادا، جمهوری چک، فرانسه، یونان، هنگ کنگ، مجارستان، هندوستان، ایتالیا، اندونزی، اردن، قزاقستان، لتونی، مکزیک، هلند، پاناما، فیلیپین، رومانی، سنگاپور، تایوان، تایلند، امارات و بریتانیا نیز ارائه کند.

منبع: