پیاده روی یک سگ با کمک پهپاد برای فرار از کروناویروس! بعلاوه فیلم

به گزارش خط رند ۹۱۲ ویدئویی که اخیرا در فضای مجازی انتشار یافته، یک سگ را در خیابان های قبرس نشان داده است که به خاطر شرایط قرنطینه، با نظارت یک پهپاد پیاده روی می کند.
به گزارش خط رند ۹۱۲ به نقل از ایسنا و به نقل از بیزینس اینسایدر، گسترش کروناویروس سبب شده که همه مردم جهان به فکر یافتن چاره ای برای انجام دادن وظایف روزانه خود بدون ترک کردن خانه باشند.
مردی از اهالی قبرس برای این که بدون ترک کردن خانه بتواند به پیاده وری روزانه سگ خود کمک نماید، یک پهپاد را به کار گرفته است.
ویدئویی که در این رابطه انتشار یافته، سگی را نشان داده است که به تنهایی در خیابان راه می رود؛ در حالیکه یک پهپاد بالای سر آن پرواز می کند و با ریسمانی به او متصل شده است. این ویدئو، بازتاب زیادی در فضای مجازی داشته و مورد توجه خیلی از بازدیدکنندگان قرار گرفته است.

متنی که در ارتباط با این ویدئو در فضای مجازی انتشار یافته، از این قرار است: “پنجمین روز قرنطینه. در خانه، ایمن بمانید؛ اما شادی سگ خویش را فراموش نکنید”.
آن طور که در ویدئو به نظر می آید، برای سگ مهم نیست که یک پهپاد او را همراهی می کند یا یک انسان. این ویدئو، بعضی از بازدیدکنندگان را هم نگران کرده است و آنها این سوال را مطرح کرده اند که چه کسی بعد از عبور سگ، خیابان را تمیز می کند.
این ویدئو، نمونه بارزی از نحوه به کارگیری پهپادها در مناطقی است که قرنطینه شده اند.

مرورگر شما از ویدئو پشتیبانی نمی نماید.
فایل آنرا از اینجا دانلود کنید: video/mp4