قابلیت جدید برای طرفداران Live های اینستاگرام

خط رند ۹۱۲: اینستاگرام گزینه جدیدی را بطور آزمایشی در اختیار کاربران قرار می دهد تا بتوانند ویدیو های Live خودرا در بخش IGTV بارگذاری و ذخیره کنند.
به گزارش خط رند ۹۱۲ به نقل از ایسنا، قابلیت Live اینستاگرام که در سال ۲۰۱۶ میلادی در دسترس کاربران این شبکه اجتماعی محبوب قرار گرفت، از استقبال بسیار بالایی برخوردار شد و توانست تبدیل به یکی از قابلیت های ثابت و پرطرفدار این پلت فرم تصویر محور شود.
طبق اعلام اینستاگرام، حدود ۷۰ درصد از کاربران در ایالات متحده آمریکا الان از این توانایی که در زمان شروع گسترده ویروس خطرناک و مرگبار کرونا محبوبیت بسیار بیشتری پیدا کرده، استفاده می نمایند.
طبق گزارش وب سایت the verge، از آنجایی که ویدیو های Live اینستاگرام تنها تا ۲۴ ساعت در اساس کاربران قرار دارند، اخیرا این شبکه اجتماعی اعلام نموده که این امکان را به آنها می دهد تا حتی بعد از اختتام مدت زمان ویدیو های Live به آنها دسترسی داشته و بتوانند آنها را تماشا کنند. این توانایی جدید در واقع به کاربران اجازه می دهد تا ویدیو های Live خودرا مستقیماً در قسمت IGTV ذخیره کنند برای این کار کافیست کاربران بر روی گزینه share to IGTV کلیک کنند.
به عقیده خیلی از کارشناسان و مفسرین فعال در حوزه فناوری این توانایی جدید که الان بطور آزمایشی در این پلت فرم ارائه شده است به اینستاگرام کمک می نماید تا با یوتیوب به رقابت بپردازند و محبوبیت بسیار بیشتری در زمینه اشتراک گذاری محتوای ویدئویی کسب کند.

منبع: