فریزرهای صنعتی باکیفیت تولید شد

به گزارش خط رند ۹۱۲ یک شرکت دانش بنیان داخلی با تمرکز بر نیاز صنایع کشور به انواع سردخانه، یخچال و فریزرهای صنعتی، کوشش کرد تا این نیاز را با توان داخلی و به کمک فناوری های پیشرفته تأمین کند.

به گزارش خط رند ۹۱۲ به نقل از معاونت علمی و فناوری، یک شرکت دانش بنیان فعالیت خویش را با تولید و توزیع انواع سردخانه، یخچال و فریزرهای صنعتی در سرتاسر کشور شروع کرد و الان با تحقیق و پژوهش درست توانسته تولیدات خویش را با کیفیت و فناوری های نوین و به روز دنیا عرضه نماید.
احسان مهدوی مدیرعامل این شرکت اظهار داشت: محصولات این شرکت شامل سیستم های سرمایشی و گرمایشی آزمایشگاهی و صنعتی، چمبرهای تست محیطی، یخچال ها، فریزرها و دیپ فریزرها، چیلرها، مینی چیلرها، آبسردکن های صنعتی و تجاری و شیرسردکن ها در ظرفیت ها و طراحی های مختلف و سیستم های کنترل و نمایش می شود.
وی با اشاره به اینکه این شرکت دانش بنیان با تولید محصولات کاربردی در صنایع مختلف به کاهش ارزبری از کشور کمک کرده است، اظهار داشت: با تولید انواع یخچال ها، فریزر ها، دیپ فریزها، چمبرها و محفظه های تست دمایی برنامه پذیر و دما ثابت از دمای ۸۰- تا ۱۸۰ + درجه سانتیگراد با کاربردهای پزشکی، آزمایشگاهی، صنعتی در انواع ضد انفجار و متعارف با قیمت پایین تر و کیفیتی هم سطح محصولات مشابه خارجی، خروج ارز از کشور را کم کردیم.