شارژ بی سیم به گوشیهای میان رده می آید

به گزارش خط رند ۹۱۲ گزارش های انتشار یافته از آن حکایت می کند که سامسونگ احیانا می خواهد قابلیت شارژ بی سیم را تا سال آینده میلادی به گوشیهای میان رده سری گلکسی A اضافه کند.
به گزارش خط رند ۹۱۲ به نقل از ایسنا، از آنجایی که قابلیت شارژ بی سیم در سال های اخیر مورد توجه شرکتهای تولید کننده موبایل و کاربران گوشیهای هوشمند قرار گرفته است حالا به نظر می آید که سامسونگ هم می خواهد بزودی این امکان را در اختیار کاربران گوشیهای مقرون به صرفه و میان رده خود یعنی سری گلکسی A قرار دهد تا آنها هم بتوانند از این توانایی جدید و کاربردی بهره مند شوند.
طبق گزارش های انتشار یافته از جانب سام موبایل به نقل از وب سایت gizchina، گفته می شود این غول تکنولوژی کره ای بدین منظور در حال مذاکره برای همکاری و مشارکت با شرکت هایی همچون Amotech، Chemtronics و Hansol Technics است.
شرکت Hansol Technics یکی از بهترین و معروفترین تأمین کنندگان ماژول های شارژر بی سیم میان رده در جهان به حساب می آید. به همین سبب سامسونگ هم می خواهد با همکاری و مشارکت با این شرکت، در کنار عرضه بهترین کیفیت، باعث افزایش قیمت این محصولات لقمان به صرفه و اقتصادی نشود.
انتظار می رود قابلیت شارژ بی سیم به گوشیهای هوشمند سری گلکسی A سامسونگ در سال آینده یعنی ۲۰۲۱ میلادی به مرحله توسعه و عرضه در بازارهای جهانی خواهد رسید.