گلکسی واچ ۳ یک ماه زودتر معرفی می شود

خط رند ۹۱۲: تازه ترین گزارش ها از آن حکایت می کند که ساعت هوشمند جدید سامسونگ پیش از معرفی گوشی پرچمدار گلکسی نوت ۲۰، رونمایی خواهد شد.
به گزارش خط رند ۹۱۲ به نقل از ایسنا، طبق اخبار و گزارش های پیشین به نظر می رسید که نسل جدید ساعتهای هوشمند سامسونگ یعنی گلکسی واچ ۳ همزمان با رونمایی از سری جدید گوشیهای پرچمدار این شرکت گلکسی نوت ۲۰، معرفی و پردهبرداری خواهد شد اما حالا گفته می شود که این غول تکنولوژی کره ای می خواهد ایده همزمانی این دو محصول پرطرفدار را کنار بگذارد و گلکسی واچ ۳ را زودتر رونمایی کند.
طبق اخباری که در وبسایت androidauthority به نقل از سام موبایل آمده است، به نظر می آید نسل جدید ساعتهای هوشمند سامسونگ در ماه آینده میلادی، ژوئیه ۲۰۲۰، معرفی شده و در معرض دید عموم کاربران و علاقه مندان به محصولات پوشیدنی هوشمند قرار خواهد گرفت.
انتظار می رود در کنار گلکسی واچ ۳، ایربادهای کوچک و هوشمند سامسونگ تحت عنوان گلکسی بادز هم رونمایی شوند و بدین ترتیب این شرکت کره ای معرفی محصولات پوشیدنی و گوشیهای هوشمند جدید خویش را برای اولین بار تفکیک کند.
همینطور گزارش های تایید نشده از آن حکایت می کند که رویداد رونمایی آنلاین از سری جدید گوشی پرچمدار گلکسی نوت ۲۰ در تاریخ ۵ اوت ۲۰۲۰ برگزار می شود.