برنامه نویسان حرفه ای کشور عرضه شدند

به گزارش خط رند ۹۱۲ پنجمین دوره مسابقات چالش های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه صنعتی شریف با هدف شناسایی برنامه نویسان و تیم های توانمند در کسب و کارهای مبتنی بر ICT و اتصال به بازار کار برگزار گردید.
به گزارش خط رند ۹۱۲ به نقل از ایسنا، رویداد Programming Challenge با حضور بیشتر از ۲۰۰ نفر از نخبگان برنامه نویسی کشور توسط گروه Sharif ICT با همکاری دانشگاه صنعتی شریف، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، مرکز نوآوری فناوری اطلاعات و ارتباطات پیشرفته دانشگاه صنعتی شریف تیر ماه سال جاری و در محل صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری برگزار گردید.

این رویداد با هدف اصلی شناسایی برنامه نویسان و تیم های توانمند در کسب و کارهای مبتنی بر ICT و اتصال به بازار کار در دو مرحله و طی دو روز در چارچوب ۷۵ تیم برگزار گردید.

در بخش سوم مسابقات کلیه تیم ها به صورت حضوری به عرضه چاره ها و ایده های خود در جهت حل چالش های مسابقه پرداختند، سپس با نظر داوران تیم های برتر در این مرحله مشخص شد.

در بخش اختتامیه این مراسم هم از سه تیم برتر با اهدای جوایز نقدی تقدیر به عمل آمد؛ امکان اشتغال برای تیم های برتر در شرکت های معتبر هم از مزایای این مسابقه به حساب می آید.