با حکم رئیس جمهور؛ دهنوی عضو هیات امنای صندوق نوآوری و شکوفایی شد

رئیس جمهور با صدور حکمی، محسن دهنوی، رئیس فراکسیون اقتصاد دانش بنیان را عضو هیات امنای صندوق نوآوری و شکوفایی کرد.

به گزارش خط رند ۹۱۲ به نقل از صندوق نوآوری و شکوفایی، آیت الله سید ابراهیم رئیسی طی حکمی، سید محسن دهنوی را به سمت «عضو حقیقی هیات امنای صندوق نوآوری و شکوفایی» انتخاب کرد.
متن حکم رئیس جمهور خطاب به محسن دهنوی به شرح زیر است؛
«در اجرای بند(۱۰) ماده (۸) اصلاحی اساسنامه صندوق نوآوری و شکوفایی مصوب ۱۳۹۳/۰۶/۰۲ هیات وزیران، با توجه به سوابق و تجارب پرارزش جناب عالی، به باعث این حکم به عنوان«عضو هیات امنای صندوق نوآوری و شکوفایی»منصوب می شوید.
امیدواریم با اتخاذ سیاست ها و برنامه های راهبردی و با تشریک مساعی سایر اعضای محترم در جهت دستیابی به رشد و تعالی کشور در اقتصاد دانش بنیان، تدوین برنامه های ویژه حمایتی برای حوزه های نوآوری و فناوری، بومی سازی و تجاری سازی دانش با حمایت و پشتیبانی از شرکت ها و موسسات دانش بنیان مجدانه بکوشید.
توفیقات آن جناب را در انجام شایسته وظایف محوله، خدمت رسانی به مردم، تحقق آرمان های نظام اسلامی و بخصوص بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی از درگاه خداوند متعال مسالت می نمایم.»
سید محسن دهنوی الان نماینده مردم تهران و عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی و رئیس فراکسیون اقتصاد دانش بنیان است.
وی همینطور عضو هیئت علمی دانشکده علوم و فناوری زیستی دانشگاه شهید بهشتی و فارغ التحصیل ممتاز در هر سه مقطع از دانشگاه صنعتی شریف بوده و معاونت ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی وفناوری ریاست جمهوری همچون سوابق اجرایی اوست.

منبع: