معاون هماهنگ کننده سپاه روح الله اعلام کرد؛ فراخوان سومین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج در استان مرکزی

به گزارش خط رند ۹۱۲ معاون سپاه روح الله اظهار داشت: سومین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج در سه عرصه پویانمایی، بازی های تلفن همراه و نرم افزارهای تلفن همراه ۱۲ تا ۱۴ آبان ماه در استان مرکزی انجام می شود.

به گزارش خط رند ۹۱۲ به نقل از روابط عمومی سپاه روح الله، سرهنگ پاسدار محمد گودرزی با اشاره به برگزاری مرحله استانی سومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج در استان مرکزی اظهار داشت: امروزه فضای مجازی یک فضای گریزناپذیر و درحال رشد است که خواسته یا ناخواسته به یکی از مهم ترین رکن های زندگی بشر تبدیل گشته است و اهمیت این فضا در بحران کرونا بر همگان مشخص شد.
وی افزود: در بستر فضای مجازی، بعنوان یک واقعیت در جهان امروز، فرصت ها و تهدیدات، در کنار هم نهفته است که دشمنان با بهره بردن از فضای مجازی به دنبال جهت دهی افکار عمومی به نفع خود هستند و در این راستا از روش های مختلف، به دنبال زیر سوال بردن کارکردها و خدمات انقلاب اسلامی طی این ۴۲ سال بوده اند. نیروهای ارزشی و انقلابی نیز در این بستر به مقابله هوشمندانه با حربه های دشمن پرداخته و اثرگذار هستند و خوشبختانه تا حالا در این حوزه دلسوزان انقلاب توانسته اند با محتوای جریان ساز پاسخ مناسبی به جنگ نرم دشمن دهند.
معاون هماهنگ کننده سپاه روح الله اضافه کرد: تولید محتوای کیفی و جریان ساز از طرف فعالان ارزشی و انقلابی باید مورد توجه باشد و البته در تولید محتوا اقدامات خوبی انجام شده، اما همچنان نیازمند برنامه ریزی و حرکت مطلوب تر در این راه هستیم. تولید محتوا در امتداد پاسخ به شبهات، دروغ پراکنی و فریب افکار عمومی، نگاهی است که باید در فضای مجازی دنبال نماییم و این مهم نیازمند اقدامات مؤثر دلسوزان انقلاب است. حضور بسیج در حوزه تولید محتوا یک مسئله مهمست که رویداد سالانه تولید محتوای بسیج نیز با هدف شناسایی و کشف استعدادهای جوان بسیجی، جذب ایده های برتر و سازماندهی گروههای تولید محتوا در بستر فضای مجازی انجام می شود.
گودرزی بیان کرد: امسال نیز مرحله استانی سومین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج در استان مرکزی از تاریخ ۱۲ آبان ماه طی ۴۸ ساعت در سه عرصه پویانمایی، بازی های تلفن همراه و نرم افزارهای تلفن همراه به رقابت با یکدیگر خواهند پرداخت.
وی عنوان کرد: بالاترین های این رویداد ضمن دریافت جوایز نفیس مجوز حضور در مرحله کشوری رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج را دریافت خواهند کرد؛ که امیدواریم در این مرحله نیز بتوانند برای استان افتخارآفرین باشند و شرکت کنندگان در این رویداد فرصت دارند تا دهم آبان ماه ثبت نام کنند.

منبع: