تولید محتوای دیجیتال توسط مخاطبان تسهیل شد

یک شرکت دانش بنیان پلتفرمی طراحی کرد که می تواند ضمن افزایش سرعت، هزینه ها را در تولید اپلیکیشن برای مشتریان به حداقل برساند.
به گزارش خط رند ۹۱۲ به نقل از ایسنا، سعید مقدم آریایی، مدیرعامل این شرکت دانش بنیان، توضیح داد: هدف از راه اندازی این پلتفرم، به حداقل رساندن مدت زمان و کاهش هزینه های بروزرسانی اپلیکیشن برای کسب و کارهایی است که نیازمند رابطه بیشتر با مخاطبان خود هستند.
وی افزود: همین طور رویکرد ما کمک و یاری به مجموعه هایی است که در زمینه نرم افزاری فعالیت می نمایند، اما به هر علت نمی خواهند هزینه و زمان زیاد برای اپلیکیشن قرار دهند. پلت فرم ما می تواند ضمن افزایش سرعت، هزینه ها را در تولید اپلیکیشن برای مشتریان به حداقل برساند.
مقدم آریایی اشاره کرد: از امکانات این پلت فرم می توان به مواردی همچون مدیریت محتوا و تصاویر، خبرخوان اختصاصی، نوتیفیکیشن، فروشگاه فایل، کیف پول اختصاصی، امکان پخش زنده و امکان برگزاری مسابقات برخط اشاره نمود.
وی ادامه داد: این نرم افزار طراحی اپلیکیشن، با ماژول های متنوعی که در اختیار ارائه دهندگان محتوای دیجیتال قرار می دهد، توانسته بستری فراهم آورد تا مجموعه ها و تیم های تولید محتوا بتوانند با بهره گیری از قابلیت های مختلفی که این زیرساخت دارد، خدمانی نظیر مشاوره، سرگرمی، مسابقه، آموزش، شبکه اجتماعی و فروشگاهی را به عموم عرضه کنند.
مدیرعامل این شرکت اظهار نمود: محیط ساده و کاربردی به همراه قابلیت های فراوان توانسته است تولیدکنندگان محتوا را قادر کند محتوای مدنظر خودرا بصورت یک نرم افزار مستقل یا بعنوان یک سرویس در قالب سوپر اپلیکشن های موجود در کنار دیگر اپلیکشن های کاربردی دیگر ارائه نمایند.
وی اشاره کرد: ۵۵ فرصت شغلی در مجموعه ما به وجود آمده است. پلتفرمی که یک پنجم نمونه خارجی قیمت دارد، اما خدمات بعد از فروش آن کاملا در دسترس مشتریان داخلی است.
به نقل از معاونت علمی ریاست جمهوری، این فعال دانش بنیان با اشاره به اینکه این سامانه قابلیت مدیریت کامل چرخه عمر محتوا را دارد، اظهار داشت: امکان توسعه اپلیکشن در قالب خدمات مستقل همچون قابلیت هایی هستند که در زیرساخت های اپلیکیشن ساز مشابه وجود ندارد، به صورتی که ارائه دهندگان محتوا از زمان پیش تولید تا زمان انتشار و به روزرسانی می توانند این پروسه را درسیستم ببینند تا بتوانند به بهترین شکل محتوای مدنظر را عرضه کنند.