آغاز تولید آزمایشی آیفون ۱۴

اولین مرحله تولید آیفون ۱۴ که بعنوان تولید آزمایشی شناخته می شود، شروع شد.

به گزارش خط رند ۹۱۲ به نقل از ایسنا، در این مرحله شمار اندکی از دستگاهها مونتاژ میشوند تا اطلاعاتی فراهم گردد که در مرحله تولید انبوه راهنمایی خواهند کرد. در مرحله تولید آزمایشی ابتدا مشکلات احتمالی در فرایند تولید شناسایی میشوند و سپس از فرصتهایی برای بهبود کارآمدی استفاده میشود و در نهایت اطلاعاتی مانند شمار دستگاههای ساخته شده در هر ساعت جمع آوری شده و فرایند رصد کیفیت مناسب شکل میگیرد.

شرکت اپل سال میلادی گذشته شرکت لاکس شیر (Luxshare) را از یک تأمین کننده قطعه به یک مونتاژکننده آیفون ارتقا داد و بخشی از تولید آیفون ۱۳ پرو به این شرکت واگذار شد. مدل پرو مکس همچنان به صورت انحصاری توسط فاکسکان تولید می شود.

با این حال امید این شرکت برای افزایش سفارش تولید آیفون در سال میلادی جاری امکان دارد نقش بر آب شده باشد. بر اساس گزارش یو دی ان، لاکس شیر سال جاری احیانا تنها سفارش مونتاژ برای مدل ابتدایی آیفون ۱۴ را دریافت خواهد نمود.

آیفون ۱۴ اپل به تازگی وارد مرحله تولید آزمایشی OEM (تولیدکننده تجهیزات اصلی) شده است. کارخانه چینی لاکس شیر هنوز سفارش خدمات تولید انبوه واردات آزمایشی محصول جدید را دریافت نکرده است و فرصت تولید مدل های پرو را که سودآورترین مدل برای تولید است را از دست خواهد داد.

تولید آزمایشی محصول پرچمدار اپل اواخر فوریه مانند سال های پیش شروع شده و نشان میدهد که روند تولید آیفون ۱۴ تابحال طبق برنامه پیش رفته است.

بر اساس گزارش وبسایت to۵mac۹، انتظار میرود مدل جدید آیفون طراحی جدید شامل تغییراتی در ظاهر دوربین داشته باشد.

منبع: