لیست قیمت محصولات شرکت بیز

اگر تمایل دارید پوستی شفاف و بلوری داشته باشید و تمام چین و چروک‌های پوست صورت شما درمان شود، پیشنهاد می‌شود از روغن مورینگا دکتر بیز به صورت روزمره استفاده کنید.

روغن مورینگا دکتر بیز با حجم ۵۰ میل قیمتی حدود ۳۰۵ الی ۳۲۰ هزار تومان دارد. معجزه روغن مورینگا دکتر بیز را برای پوست صورت خود دست کم نگیرید، این روغن مراقبتی و تقویتی به شما کمک میکند تا یک روتین پوستی کاملاً استاندارد و مناسب به صورت روزمره داشته باشید. خاصیتهای بیشمار روغن مورینگا در روتین پوستی سبب طراوت و زیبایی چهره شما میشود. این روغن از عصاره خالص و طبیعی مورینگا فرآوری شده و هیچ گونه ترکیبات مضری برای پوست صورت ندارد. 

 

این روغن از شرکت بیز، یکی از بهترین محصولات مراقبتی و تقویتی برای پوست صورت محسوب میشود که استفاده منظم از آن شرایط پوستی شما را بهبود میبخشد. اگر تمایل دارید پوستی شفاف و بلوری داشته باشید و تمام چین و چروکهای پوست صورت شما درمان شود، پیشنهاد میشود از روغن مورینگا دکتر بیز به صورت روزمره استفاده کنید. این روغن با خاصیت آبرسانی برای پوست صورت، تمام عارضههای پوستی را درمان کرده و موجب جوانسازی و شفافیت پوست میشود. 

بهترین محصولات مراقبتی شرکت بیز کدامند؟

قیمت روغن لاکچری کوین فرانسه با حجم ۴۰ میل حدود ۹۲۱ الی ۹۵۰ هزار تومان است. این روغن فوق العاده از درختان جنگلی کشور فرانسه با ترکیبات بینظیر تولید شده و موجب بهبود سلامت پوست و موی افراد میشود. این محصول با داشتن ترکیبات ضد التهابی و مواد مغذی سبب درخشان شدن و نرمی پوست صورت میشود. علاوه بر آن روغن برند لاکچری کوین موهای آسیب دیده و خشک را در سریعترین زمان ممکن درمان میکند. 

روغنهای برند لاکچری کوین با داشتن عناصر طبیعی از قلب جنگلهای سرسبز فرانسه، سبب زیبایی و طراوت پوست صورت میشوند. ترکیبات ضد التهابی و آنتی اکسیدانهای فراوان در این روغنها از پوست و موی افراد مراقبت کرده و مانع پیری زودرس پوست صورت میشوند. این محصولات طبیعی و چند کاره با داشتن ترکیبات مغذی، موجب بازسازی سلولهای پوست صورت شده و باعث میشوند همواره پوستی جوان و پرطراوت داشته باشید. 

فواید استفاده از محصولات شرکت بیز

روغنهای فرانسوی موجود در شرکت بیز با داشتن خاصیتهای فراوان پوستهای ملتهب و آسیب دیده را درمان میکنند. این محصولات مو و پوست زنان و مردان را رطوبت رسانی کرده و یک لایه حفاظتی بر روی آنها ایجاد میکنند تا خشک یا آسیب دیده نشوند. بنابراین برای حفظ سلامت بیشتر مو و پوست خود و رطوبت رسانی روزمره آنها، توصیه میشود از محصولات شرکت بیز غافل نشوید. 

روغن آرگان لاکچری کوین بیز با حجم ۴۰ میل قیمتی حدود ۹۰۰ الی ۹۹۰ هزار تومان دارد. محصول مورد نظر از هسته میوه درختان آرگان با بهترین فرمولاسیون به همراه آنتی اکسیدان و ویتامینهای فراوان تولید شده است. این روغن طبیعی یکی از با ارزشترین روغنها برای جوانسازی و زیبایی پوست صورت و مو محسوب میشود. در نتیجه برای برطرف شدن مشکلات پوستی و داشتن موهایی لطیف و سالم، استفاده از روغن آرگان برند لاکچری کوین بسیار توصیه میشود.

روغنهای صد در صد خالص برند لاکچری کوین موجب ترمیم موخوره، افزایش رشد مو، حالت دهندگی و نرمی موها میشوند. روغنهای آرگان لاکچری کوین از پوست صورت شما در برابر آفتاب سوختگی محافظت کرده و برای برطرف شدن سیاهی و پف دور چشم نیز فواید بیشماری دارند.