هدیه شاتل به مشترکانش برای روز ارتباطات

خط رند ۹۱۲: شاتل موبایل از اعطای ۱۳۰۰ مگابایت اینترنت همراه شاتل موبایل پلاس و ۱۰۰ دقیقه مکالمه شاتل موبایلی به مشترکین قدیمی و جدید سیمکارت های خود، به مناسبت فرارسیدن روز جهانی ارتباطات مخابراتی و جامعه اطلاعات آگاهی داد.
به گزارش خط رند ۹۱۲ به نقل از ایسنا، بنابر اعلام شاتل موبایل، به مناسبت فرارسیدن روز جهانی ارتباطات مخابراتی و جامعه اطلاعات که هر ساله با محوریت اتحادیه جهانی مخابرات و با هدف کمک به ایجاد ارتباطی پایدار و مستحکم میان کشورهای مختلف و مردم جهان گرامی داشته می شود، کلیه مشترکان قدیمی و جدید سیمکارت های شاتل، ۱۳۰۰ مگابایت اینترنت شاتل موبایل پلاس به همراه ۱۰۰ دقیقه مکالمه شاتل موبایلی هدیه می گیرند.
این طرح در روز یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ماه به مدت ۲۴ ساعت برای مشترکین شاتل موبایل فعال شده و آنها می توانند از بسته هدیه «شاتل موبایل پلاس» در صدها شهر کشور استفاده کنند. همین طور ۱۰۰ دقیقه مکالمه شاتل موبایلی به حساب سیمکارت مشترکین این اپراتور اضافه خواهد شد.
افزون بر این، در طرح رمضان شاتل موبایل، مشترکین سیمکارت های این اپراتور می توانند تا اختتام ماه مبارک رمضان به ازای میزان مصرف اینترنت همراه در طول یک هفته، تا ۹۰ دقیقه مکالمه خارج شبکه و ۱/۵ گیگابایت اینترنت همراه شاتل موبایل پلاس، در هفته بعدی هدیه بگیرند.
همچنین، مشترکین می توانند در صورت خرید حداقل ۵ هزار تومان شارژ در طول ماه مبارک رمضان بوسیله کد دستوری #۱* در روز عید فطر امسال، یک بسته یک و نیم گیگابایتی اینترنت هفتگی شاتل موبایل پلاس عیدی بگیرند.
متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر، انتخاب شماره و خرید سیمکارت شاتل با پوشش سراسری ۳G و ۴G و پیش شماره ۰۹۹۸ و کد یک، می توانند به وب سایت شاتل موبایل به نشانی www.shatelmobile.ir بازگشت کنند و یا بوسیله شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ به صورت ۲۴ ساعته با کارشناسان پشتیبانی شاتل موبایل تماس بگیرند.
درباره شاتل موبایل
شرکت توسعه ارتباطات همراه شاتل (شاتل موبایل) بعنوان شبکه همراه گروه شرکت های شاتل، در سال ۱۳۹۴ و با هدف تمرکز روی نسل های جدید خدمات ارتباطی بیسیم مبتنی بر شبکه های تلفن همراه، TD-LTE و Wi-Fi عمومی تاسیس شد، این شرکت در اسفند ۱۳۹۵ موفق به دریافت “پروانه نوع اول اپراتور مجازی تلفن همراه” (Full MVNO) از طرف سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات بعنوان نسل جدید اپراتورهای تلفن همراه کشور شد و در کمتر از ۶ ماه بعد از صدور این پروانه، موفق به راه اندازی تجاری اولین شبکه کامل تلفن همراه نسل جدید کشور با نام تجاری “شاتل موبایل” شد.
شاتل موبایل خدمات ارتباطی همگرای ثابت و سیار بر پایه اینترنت را به صورت یکپارچه به عنوان نسل جدید اپراتورهای تلفن همراه به مشترکین خود با پیش شماره ۰۹۹۸ و کد ۱ در سراسر کشور نمایش می کند.

منبع: