برگزاری ششمین جشنواره فناوری اطلاعات در دانشگاه شریف

خط رند ۹۱۲: ششمین جشنواره فناوری اطلاعات کشور(ITWeekend6) تیر ماه سال جاری در دانشگاه صنعتی شریف انجام می شود.
به گزارش خط رند ۹۱۲ به نقل از ایسنا، ششمین جشنواره فناوری اطلاعات کشور (ITWeekend۶) با هدف معرفی و شناساندن ایده های بکر و خلاق جهت ایجاد کسب و کارهای نوین و ایجاد اشتغال ۲۰ تیر ماه سال جاری در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می گردد.

این جشنواره رویدادی است که در آن افراد سرشناس حوزه فناوری اطلاعات تجربیات خودرا در چارچوب سخنرانی های کوتاه با مخاطبان به اشتراک می گذارند. هدف اصلی برگزاری این رویداد انتقال تجربه در کسب کارهای مبتنی بر فناوری اطلاعات، داستان های موفقیت و شکست و ایجاد انگیزه در تولید استارت آپ های نوآورانه است.

از دیگر اهداف اصلی این رویداد، می توان به ایجاد محیطی برای گردهمایی، گفتگو و هم افزایی نوآوران، نخبگان، صاحبان ایده و علاقه مندان به رویکردها و نگرش های نو در سطحی فراتر از مرزهای جغرافیایی و همین طور شناسایی آنها برای سرمایه گذاری مادی و حتی معنوی توسط حوزه های مختلف جهت پیشبرد اهداف کشور اشاره نمود.

ثبت نام در ششمین جشنواره فناوری اطلاعات از ۲۵ اردیبهشت ماه جاری شروع شده و این جشنواره در روز پنجشنبه ۲۰ تیرماه ۱۳۹۸ در سالن جابربن حیان دانشگاه صنعتی شریف برگزار می گردد.

IT Weekend می کوشد تا با انتشار تجربیات بهادار در حوزه فناوری اطلاعات، برای پیشرفت کشور در این عرصه تلاش کند. علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت این رویداد به آدرس http: //itweekend.ir بازگشت کنند.

منبع: