مسواکی که ۲۰ ثانیه ای دندان هایتان را تمیز می کند

خط رند ۹۱۲: بااینکه مسواک زدن کار وقت گیری نیست، ولی برخی مردم برای این کار بسیار عجله دارند و یک مسواک برقی جدید به نام انکامپس می تواند در عرض ۲۰ ثانیه دندان را تمیز کند.
به گزارش خط رند ۹۱۲ به نقل از نیواطلس، مسواک های برقی عموما بر اساس لرزش سریع سطح مسواک و تماس سریع آن با دندان ها عمل می کنند. اما مسواک برقی انکامپس دارای یک دسته و یک دهانه دراز به شکل جی است که کاملا با وضعیت قرارگیری دندان ها بر روی لثه ها سازگاری دارد. از همین رو به محض روشن شدن مسواک برقی، دهانه جی شکل آن خودرا با ابعاد و شکل قرارگیری دندان ها مطابقت داده و برای پاکسازی آنها اقدام می کند.
موتور این مسواک با حرکت های سریع خود یک جریان هوا را درخلال مسواک و دندان ها به وجود می آورد که حرکت آن به بیرون ریخته شدن مواد گیر کرده در لابلای دندان ها کمک می نماید. دهانه این مسواک با استفاده از این موتور هر ثانیه صد بار بالا و پایین رفته و هر ردیف از دندان ها را در ده ثانیه و کل آنها را در بیست ثانیه پاکسازی می کند. مسواک مورد اشاره توسط جرالد بریور آمریکایی ساخته شده که قبلا در شرکت هایی همچون Sonicare و Clarasonic مشغول به کار بوده است. مقرر است این مسواک در آینده نزدیک به قیمت ۱۸۹ دلار ارائه شود.

منبع: