راه اندازی هتل جنگلی حبابی برای همنشینی با فیل ها

خط رند ۹۱۲: راه اندازی هتل هایی با اتاق های حبابی شکل و شفاف پدیده تازه ای نیست، اما اخیرا یکی از این هتل ها در جنگل های تایلند افتتاح شده تا مسافران بتوانند از همنشینی در چند متری فیل ها لذت ببرند.

به گزارش خط رند ۹۱۲ به نقل از نیواطلس، هتل آنانترا دارای اتاق های شفاف و حبابی شکل است که به ساکنان خود امکان می دهد تا در درون جنگل به خواب روند و حیات وحش را از نزدیک تجربه کنند.
اتاق های شفاف حبابی شکل این هتل به شکلی بسیار راحت طراحی شده اند و دارای حمام و نیز سیستم تهویه مطبوع هستند. اقامتگاه های مورد اشاره حباب های جنگلی نام گرفته اند و از جنس پلی استر بوده و مساحت هر یک از آنها ۲۲ متر مربع است.

ورودی هر یک از این اتاق ها به شکل یک تونل است و در آنها تخت و صندلی و دیگر لوازم راحتی وجود دارد. مساحت کل این مجموعه ۶۵ هکتار است و در شمال تایلند و در نزدیکی رودخانه های مکونگ و روآک واقع است. در این منطقه حدود ۶۰ فیل زندگی می کنند. همین طور در منطقه مورد اشاره ۵۰ نفر نیز زندگی روستایی دارند.
حداقل هزینه اقامت در این حباب های جنگلی ۵۸۰ دلار به ازای هر شب است. البته این رقم در صورت اقامت به مدت یک هفته به حداقل ۱۲۰۰ دلار کاهش پیدا می کند. تمامی ارقام مورد اشاره مربوط به زمان های عادی است.

منبع: