کمک پهپاد ناشناس به اجرای قوانین فاصله گذاری اجتماعی در نیویورک!

خط رند ۹۱۲: یک شهروند ناشناس در نیویورک پهپادی را در آسمان قسمتی از این شهر به پرواز درآورده و به عابران آگهی داده قوانین فاصله اجتماعی را رعایت نمایند.
به گزارش خط رند ۹۱۲ به نقل از دیلی میل، با گسترش پاندمیک کووید۱۹، «اندرو کومو» فرماندار نیویورک بارها از رعایت نکردن قوانین فاصله اجتماعی توسط شهروندان در این شهر انتقاد کرده است. حالا یک شهروند ناشناس خدمات خودرا برای اجرای این قوانین ارائه کرده است. در همین راستا ساکنان نیویورک یک پهپاد رصد کرده اند که درآسمان قسمتی از منطقه منهتن پرواز می کند. این پهپاد عابرانی که بطور گروهی حرکت می کنند را توبیخ می کند.
این گجت «نیروی پهپادی داوطلبانی آنتی کووید۱۹» لقب گرفته و به عابران آگهی می دهد تا با رعایت فاصله اجتماعی از یکدیگر حرکت کنند تا از آمار مرگ و میر کاسته شود. البته به پرواز درآوردن پهپادها در قسمتی از مناطق شهری برخلاف قانون است و سازمان هوانوردی فدرال اعلام نموده منتظر پرواز باردیگر پهپاد است تا مشخص شود فعالیت آن طبق چارچوب های قوانین است یا خیر. ویدئویی از پرواز این پهپاد در توئیتر به اشتراک گذاشته شده است. در این ویدئو پهپاد بالای سر گروهی از عابران پرواز می کند و می گوید: این نیروی پهپادی داوطلبانه آنتی کووید۱۹ است. لطفا فاصله اجتماعی را رعایت کنید. تکرار می کنم، فاصله اجتماعی را رعایت کند. لطفا به کنترل گسترش این ویروس کمک کنید. آمار مرگ و میر را کاهش و جان انسان ها را نجات دهید. برای سلامت خود و خانواده تان فاصله اجتماعی را حفظ کنید. هنوز صاحب این پهپاد مشخص نشده است. پلیس نیویورک نیز اعلام نموده اپراتور پهپاد نیست.

منبع: