رویداد ایده های فناورانه در صنعت قطعات خودرو

خط رند ۹۱۲: رویداد ملی ایده های فناورانه در صنعت قطعات خودرو در امتداد افزایش کیفیت تولیدات در این عرصه توسط پارک علم و فناوری خوزستان انجام می شود.

به گزارش خط رند ۹۱۲ به نقل از معاونت علمی و فناوری، رویداد ملی ایده های فناورانه در صنعت قطعات خودرو توسط پارک علم و فناوری خوزستان با همکاری ناحیه صنعتی، خدماتی و نمایشگاهی خلیج فارس برنامه ریزی شده است. باتوجه به اهمیت صنعت خودرو در کشور و تکیه این صنعت، به صدها کارگاه و کارخانه قطعه سازی در سراسر کشور، لازم است تا تحولات فناوری محور جدی در این حوزه رخ دهد.
در سالهای اخیر صدها شرکت دانش بنیان و فناور با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در این صنعت شکل گرفته است. اما رخنه بیشتر فناوری و نوآوری به صنعت سنتی خودروسازی در کشور نیازمند تلاش تدریجی بیشتر و استقبال از ایده های نوین است.
بر این اساس، رویداد ملی ایده های فناورانه در صنعت قطعات خودرو برنامه ریزی شده است. ایده پردازان، فعالان فناور و کلیه شرکت های فناور فعال در این صنعت، می توانند ایده ها و طرح های فناورانه خودرا تا ۱۴ دی ماه ۱۳۹۹ به دبیرخانه این رویداد ملی ارسال نمایند. ایده پردازان و فعالان فناور منتخب در این جشنواره ملی، از جوایز نقدی برخوردار خواهند شد.

منبع: