عرضه سری جدید رندترین سیمکارت های شاتل موبایل به بازار

به گزارش خط رند ۹۱۲ بعد از استقبال کاربران از شماره های رند پیشین شاتل موبایل، این اپراتور از عرضه سری جدید شماره های رند خود در سه دسته بندی چهار ستاره، پنج ستاره و شش ستاره اطلاع داد.
به گزارش خط رند ۹۱۲ به نقل از ایسنا، بنابر اعلام روابط عمومی شاتل موبایل، این اپراتور نسل جدید تلفن همراه کشور با پیش شماره ۰۹۹۸ و کد یک، بعد از عرضه موفق شماره های رند یک ستاره، دوستاره و سه ستاره در مرحله اول، رندترین شماره های خود در سه دسته بندی جدید چهار ستاره، پنج ستاره و شش ستاره را هم به بازار عرضه کرد.
شماره های رند چهار ستاره، پنج ستاره و شش ستاره شاتل موبایل به ترتیب با قیمت های ۲۰۰ هزار تومان، ۳۰۰ هزار تومان و ۵۵۰ هزار تومان به همراه بسته ی آغازین یک ماهه شامل ۱ گیگابایت اینترنت همراه، مکالمه و پیامک نامحدود درون شبکه و ۱۰۰ دقیقه مکالمه و ۱۰۰ پیامک برون شبکه، بدون احتیاج به مزایده به فروش می رسند.
امکان خرید شماره های رند شاتل موبایل باقابلیت انتخاب شماره از میان هزاران گزینه موجود، از راه فروش اینترنتی در shop.shatelmobile.ir، فروش تلفنی از راه تماس با ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰، ارسال حرف R از راه پیامک به شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ و همینطور فروش حضوری در بیشتر از ۱۳۰۰ نمایندگی شاتل موبایل در سراسر کشور، وجود دارد.
متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر، مشاهده لیست نشانی نمایندگان فروش و خدمات بعد از فروش می توانند به وب سایت شاتل موبایل به نشانی www.shatelmobile.ir رجوع کنند.
درباره شاتل موبایل
شرکت توسعه ارتباطات همراه شاتل (شاتل موبایل) بعنوان شبکه همراه گروه شرکت های شاتل، در سال ۱۳۹۴ و با هدف تمرکز روی نسل های جدید خدمات ارتباطی بیسیم مبتنی بر شبکه های تلفن همراه، TD-LTE و Wi-Fi عمومی تأسیس شد، این شرکت در اسفند ۱۳۹۵ موفق به دریافت پروانه نوع اول اپراتور مجازی تلفن همراه «(Full MVNO) از جانب سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات بعنوان نسل جدید اپراتورهای تلفن همراه کشور شد و در کمتر از ۶ ماه بعد از صدور این پروانه، موفق به راه اندازی تجاری اولین شبکه کامل تلفن همراه نسل جدید کشور با نام تجاری» شاتل موبایل شد.
شاتل موبایل خدمات ارتباطی همگرای ثابت و سیار بر پایه اینترنت را به صورت یکپارچه بعنوان نسل جدید اپراتورهای تلفن همراه به مشترکین خود با پیش شماره ۰۹۹۸ و کد ۱ در سراسر کشور عرضه می کند.