دانشگاه علم و صنعت میزبان مدرسه بین المللی زمستانه رمزنگاری

به گزارش خط رند ۹۱۲ مدرسه بین المللی زمستانه رمزنگاری با موضوع: «رمزنگاری متقارن: از نظریه تا کاربرد» در دانشگاه علم و صنعت ایران انجام می شود.
به گزارش خط رند ۹۱۲ به نقل از ایسنا، مدرسه بین المللی زمستانه رمزنگاری به همت دانشگاه علم و صنعت ایران و با همکاری انجمن رمز ایران و پژوهشگاه دانش های بنیادی ۱۳ تا ۱۵ بهمن ماه امسال برگزار می گردد.

هدف مدرسه زمستانه فراهم کردن فرصتی برای پژوهشگران رمزنگاری به منظور فهم امنیت اولیه های رمزنگاری متقارن و همین طور مباحث در حال ظهور در این حوزه می باشد.
این مدرسه، شامل نشست های آموزشی و همین طور سخنرانی های فنی است که توسط سخنرانان کلیدی و همین طور کارشناسان ارائه خواهد شد.
مدرسه زمستانی مباحث “مقدمه ای بر رمزنگاری متقارن و حملات آماری”، “امنیت قابل اثبات از اولیه های رمزنگاری متقارن”، “رمزگذاری توام با احراز اصالت و بررسی اجمالی مسابقه رمزنگاری سبک وزن NIST”، “حملات جانبی کانال و پیاده سازی امن اولیه های رمزنگاری متقارن” را در بر می گیرد.
بر طبق این گزارش، برنامه مدرسه زمستانی به نحوی طراحی شده است که برای طیف گسترده ای از دانشجویان تحصیلات تکمیلی و همین طور کارشناسان با سابقه رمزنگاری مفید باشد.

منبع: